Pion 11 bit publishing pracuje na pełnych obrotach

Wraz z twórcami z Digital Sun mamy przyjemność ogłosić, że „Moonlighter” – gra RPG o dzielnym Willu, sklepikarzu za dnia i łowcy przygód w nocy – zadebiutuje na konsolach Xbox One, PS4 oraz na komputerach PC we wtorek 29 maja.

W dystrybucji cyfrowej gra będzie dostępna we wszystkich głównych sklepach: Windows Store, Xbox Store, PlayStation Store, Steam, GOG i innych a także w dystrybucji pudełkowej, w ramach której ukaże się limitowana wersja Signature Edition. Ta ostatnia zawiera dwustronny medalion, plakat z artworkiem z gry oraz Żelkowego Stworka, którego możesz miętosić niczym stress balla zastanawiając się jak przechytrzyć innych sklepikarzy z wioski Willa, czyli Rynoki. „Moonlighter” w wersji cyfrowej będzie kosztował 19,99 USD (i podobnie w innych walutach) a szczegóły wydania pudełkowego zostaną podane później, podobnie jak możliwość zamówień przedpremierowych.

Więcej informacji na temat „Moonlightera”, w tym najnowszy trailer gry, można znaleźć na:

https://youtu.be/Hp7tNAH9Ox0

http://moonlighterthegame.com/

https://www.facebook.com/Moonlightergame/

https://twitter.com/DigitalSunGames

https://twitter.com/11bitstudios

Stworzona przez hiszpańskie studio Digital Sun, wydawana przez 11 bit studios S.A. gra rozpoczyna swoją opowieść w chwili, gdy w czasie prac archeologicznych odkryto szereg tajemniczych wrót. Ludzie szybko zrozumieli, że prowadzą one do innych światów i wymiarów. Niebawem powstała tam również niewielka, kupiecka wioska o nazwie Rynoka – a jej głównym przeznaczeniem stało się zaopatrywanie poszukiwaczy przygód, dla których brawura i obietnica bogactwa były silniejsze niż zdrowy rozsądek…