Władze Spółki

 

Przemysław Marszał – prezes zarządu 11 bit studios S.A.

Absolwent Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, Wydziału Architektury. W latach 2005-2009 członek zarządu Metropolis Software. Pierwsze kroki w branży gier komputerowych  stawiał jako grafik. Jako szef artystów odpowiada za finalny wygląd wszystkich gier 11 bit studios S.A.,  od etapu pierwszego szkicu, aż do dnia premiery. Zaprojektował całą estetykę „rysunku węglem”, który stał się jedną z najbardziej charakterystycznych cech „This War of Mine”. Był jednym z kluczowych twórców „Frostpunka”. W ramach Zarządu Spółki odpowiada za strategię i  planowanie oraz nadzoruje pion T&C (Team&Culture). Jego hobby to zbieranie konsol growych, ze szczególnym uwzględnieniem platform sprzed lat.

 

 

Grzegorz Miechowski – członek zarządu 11 bit studios S.A.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Informatyki i Zarządzania. Związany z tworzeniem gier komputerowych od początków lat 90-tych, gdy założył jedno z pierwszych studiów deweloperskich w Polsce – Metropolis Software House i w latach 1999-2009 stał na jego czele. Jeden z założycieli 11 bit studios S.A. Autor oryginalnej koncepcji gry „This War of Mine”, która odniosła światowy sukces. Współautor koncepcji „Frostpunka”. W ramach Zarządu Spółki nadzoruje piony: finansowy, business development, marketing oraz administrację. Jego hobby to gra na gitarze elektrycznej.


 

Michał Drozdowski – członek zarządu 11 bit studios S.A.

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa, Wydziału Ekonomii i Zarządzania. W latach 2002-2005 pracował w firmie Lead 3D jako designer. W 2006  roku dołączył do Metropolis Software, w której to firmie od 2007 roku zajmował stanowisko Design Directora. W 11 bit studios S.A. Michał Drozdowski był odpowiedzialny za stworzenie designu wszystkich gier zespołu 11 bit studios S.A., w tym tytułów z serii Anomaly, „Funky Smugglers” oraz „This War of Mine” i „Frostpunka”. W ramach Zarządu Spółki odpowiada za całość zagadnień związanych z produkcją gier, zarówno własnych jak i zewnętrznych (z wydawnictwa).

 

Paweł Feldman– członek zarządu 11 bit studios S.A.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży gier, zarówno z perspektywy wydawcy, jak i dewelopera. Pracował nad wieloma uznanymi przez krytyków tytułami, takimi jak Wiedźmin, This War of Mine i Frostpunk. Skupia się głównie na strategii, biznesie, sprzedaży i działaniach marketingowych. Od 2012 roku związany z 11 bit studios, gdzie m.in. nadzoruje działania sprzedażowe oraz działalność wydawniczą. Zajmuje się rozwojem wszystkich nowych biznesów, a ostatnio również rozwojem IP/marek.

Marek Ziemak – członek zarządu 11 bit studios S.A.

Absolwent wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego na kierunku Informatyka : Informatyczne systemy zarządzania oraz podyplomowych studiów Master of Business Administration dla kadr IT na Akademii Leona Koźmińskiego. 

Zawodowo z branżą gier związany od 2006 roku kiedy to dołączył do zespołu CD Projekt RED w charakterze testera, później pełniąc rolę projektanta rozgrywki oraz producenta. Szeregi CD Projekt RED na dobre opuścił w 2014 roku kiedy to rozpoczął pracę w rodzącym się dziale wydawniczym 11 bit studios. Od 2019 roku Producent Wykonawczy projektów wydawniczych, a od 2020 roku Dyrektor działu External Development. W latach 2015-2021 wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej na kierunku tworzenie gier wideo.

 



Radosław Marter – Przewodniczący Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*), od przeszło 20 lat związany z branżą farmaceutyczno-medyczną i technologiczną. W latach 2000 – 2007 zaangażowany w zarządzanie działem sprzedaży firmy Media Vision. W latach 2007 – 2017 współtwórca i Wiceprezes Zarządu spółki Active Pharma, którą zarządzał przez ponad 10 lat realizując projekty dla największych koncernów farmaceutycznych z zakresu multi channel marketingu, badań klinicznych, systemów i aplikacji medycznych, oraz strategii marketingowych. Autor publikacji i artykułów na temat transformacji cyfrowej za pomocą platform grywalizacyjnych w organizacjach. Poza współpracą w obszarze farmaceutycznym i technologicznym zdobył doświadczenie w zakresie wspierania organizacji non-profit wdrażając strategię budowania ich wizerunku, zarządzania oraz realizacji kampanii społecznych. Obecnie Partner Zarządzający w grupie kapitałowej one2tribe oraz CEO w OnePharma. Jego pasją są nowe media i technologie oraz projekty wymagające wyzwań, co niejednokrotnie upubliczniał podczas konferencji jako prelegent, w publikacjach czy w mediach społecznościowych.
* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych wskazane w art. 129 ustawy z dnia 11 maja 2017 roku o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym oraz określone w zasadach Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW 2021.

Jacek Czykiel – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*)  jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (filia w Białymstoku), Wydział Ekonomiczny, kierunek Ekonomia Społeczna, specjalność Ekonomika Pracy i Polityka Społeczna, który ukończył w 1996 r. W 1997 r. ukończył Podyplomowe Studium Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw przy Uniwersytecie Warszawskim. W 1998 r. uzyskał Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych wskazane w art. 129 ustawy z dnia 11 maja 2017 roku o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym oraz określone w zasadach Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW 2021.

Milena Olszewska – Miszuris – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej) jest absolwentką dwóch kierunków Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie: Metod ilościowych i Systemów Informacyjnych oraz Finansów i Bankowości ze specjalizacją bankowość Inwestycyjna. Posiada trzy międzynarodowe tytuły z zakresu finansów: CFA (Chartered Financial Analyst), ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz FSA Credential (Fundamentals od Sustainability Accounting). W latach 2004-2005 pracowała w CDM Pekao jako analityk akcji a następnie, do 2008 roku jako analityk akcji w polskim oddziale KBC Securities N.V. W latach 2008-2015 zatrudniona, jako starszy analityk papierów wartościowych, w ING Securities. Pomiędzy 2015 i 2017 kierowała, jako Prezes Zarządu, ADS Partners – spółką doradczą z zakresu relacji inwestorskich. Od 2017 roku Prezes Zarządu WM Advisory – spółki doradczej specjalizującej się w budowaniu wartości. Zasiadała, jako niezależny członek, w radach nadzorczych Ten Square Games i R22. Obecnie, zasiada w radzie nadzorczej STS Holding. W latach 2020-2021 była Wiceprezesem CFA Society Poland. Jest członkiem Komitetu Konsultacyjnego GPW ds. ładu korporacyjnego oraz Co-Chair kampanii społecznej 30% Club Poland.

Marcin Kuciapski – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*). Absolwent Akademii Morskiej w Gdynii (mgr. inż. Towaroznawstwa). Ukończył też, w ramach Programu Erasmus, Hochschule Bremenhaven (kierunek Biznes i Ekonomia). Posiada, od 2008 roku, licencję maklera papierów wartościowych. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień. Wygrał m.in. ranking Maklerów Instytucjonalnych (Forbes, 2013). W latach 2008-2010 pracował w DM PKO BP, początkowo w Zespole Analiz Giełdowych a następnie w Zespole Sprzedaży Instytucjonalnej jako Makler Instytucjonalny. W 2010 roku przeszedł na takie samo stanowisko do Biura Maklerskiego BZ WBK a w 2012 roku awansował na Dyrektora Wykonawczego. Od 2017 roku w Banku Zachodnim WBK (od lipca 2018 roku Santander Bank Polska) jako menedżer Zespołu Maklerów Instytucjonalnych w Departamencie Sprzedaży Instytucjonalnej.* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych wskazane w art. 129 ustawy z dnia 11 maja 2017 roku o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym oraz określone w zasadach Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW 2021.

Piotr Wierzbicki – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończył też szereg szkoleń z zakresu finansów, zarządzania, sprawozdawczości finansowej (IAS, US GAAP) i zarządzania projektami, w tym Business Program for Top Executives w IMD Business School i ACCA Training. W latach 1993-1996 pracował w PWC jako Senior – Audit&Business Advisory Services. Następnie, pomiędzy 1996-2008 rokiem związany z Sun Microsystems, początkowo jako CFO a od 2002 roku jako CEO. W latach 2009-2010 zatrudniony w Sygnity na stanowisko Executive VP, CFO. W kolejnych latach pracował m.in. w EMC, YieldPlanet (obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej tej spółki) i ponownie w Sygnity. Od maja 2018 roku kierował, jako Dyrektor Zarządzający, Country Manager, firmą Atos Polska. W czerwcu 2023 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu w Capgemini Polska Sp. z o.o.* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych wskazane w art. 129 ustawy z dnia 11 maja 2017 roku o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym oraz określone w zasadach Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW 2021.