Wersja Deluxe dla prawdziwych fanów gry

Fani mogą już kupować na Steam i w Microsoft Store, w przedsprzedaży. wersję podstawową „Frostpunka 2” w cenie detalicznej 44,99 USD/EUR lub wersję Digital Deluxe za 74,99 USD/EUR.

„Frostpunk 2” w wersji na komputery PC zadebiutuje 25 lipca 2024 roku, zdecydował Zarząd 11 bit studios S.A. – Wiemy, że fani bardzo czekają na premierę „Frostpunka 2” czego potwierdzeniem jest choćby bardzo duża wishlista gry na Steam. Chcemy jak najlepiej przygotować się do tej premiery i dostarczyć graczom produkt, która przebije ich oczekiwania – komentuje Przemysław Marszał, Prezes Zarządu 11 bit studios S.A. Podkreśla, że „Frostpunk 2” nie jest tylko prostą kontynuacją pierwszej pozycji z tej serii, która zadebiutowała w 2018 roku, ale równie ambitnym produktem, w którym trudne, złożone moralnie wybory dotyczące zarządzania społecznościami w postapokaliptycznym, zamarzniętym świecie, zostały wyniesione na poziom niespotykany do tej pory w grach komputerowych.

Frostpunk 2 | Date Reveal Trailer

11 bit studios S.A. zdecydowało jednocześnie o rozpoczęciu przedsprzedaży „Frostpunka 2”. Zarówno podstawowa wersja gry (w cenie detalicznej 159,99 PLN), jak i edycja Digital Deluxe (259,99 PLN) są już dostępne na Steam i Microsoft Store. Dodatkowo, edycja Digital Deluxe na Steam jest przeceniona o 10 procent.

Cyfrowa edycja Deluxe zawiera:

* Grę podstawową

* siedmiodniowy dostęp beta do części trybu Sandbox w kwietniu

* Trzy płatne dodatki DLC po premierze

* Ekskluzywny dostęp do trybu fabularnego na 72 godziny przed oficjalną premierą

* cyfrową nowelę „Warm Flesh”, kuszący fragment nadchodzącej książkowej antologii Frostpunka

* cyfrowy artbook i ścieżka dźwiękowa

W dniu premiery, czyli 25 lipca, „Frostpunk 2” pojawi się w wersji na komputery PC z systemem Windows oraz w ramach usługi PC Games Pass. Premiera na konsolach odbędzie się w późniejszym terminie, a gra trafi również do Xbox Game Pass.

BRAK