Władze Spółki Zarząd

 

Przemysław Marszał – prezes zarządu 11 bit studios S.A. Absolwent Uniwersytetu Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał jako grafik, a dzięki rozlicznym sukcesom na tym polu po niedługim czasie został szefem zespołu. Jako szef artystów odpowiada za finalny wygląd wszystkich gier 11 bit studios S.A., od etapu pierwszego szkicu, aż do dnia premiery. Jego hobby to zbieranie konsol growych, ze szczególnym uwzględnieniem platform sprzed lat. Uważa, iż jest uzależniony od gier.

   

 

 

Grzegorz Miechowski – członek zarządu 11 bit studios S.A., absolwent Politechniki Wrocławskiej. Związany z tworzeniem gier od początków lat 90tych, gdy założył jedno z pierwszych studiów developerskich w Polsce. W kolejnych latach pełniący z sukcesami stanowisko szefa studia produkującego gry. Jeden z założycieli 11 bit studios S.A. oraz autor oryginalnej koncepcji „This War of Mine”. Oprócz grania, jego hobby jest gra na gitarze elektrycznej.

 

Michał Drozdowski – członek zarządu 11 bit studios S.A., dyrektor kreatywny. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie pracujący w branży od blisko 20 lat. Michał był odpowiedzialny za stworzenie designu wszystkich gier zespołu 11 bit studios, w tym serię Anomaly, „Funky Smugglers” oraz „This War of Mine”.  Wybrany na jednego z 50 najbardziej podziwianych ludzi z branży gier w roku 2014 wg. serwisu Polygon.

 Władze Spółki Rada nadzorcza

Radosław Marter – Przewodniczący Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*), od 21 lat związany z branżą farmaceutyczno-medyczną i technologiczną. W latach 2000 – 2007 zaangażowany w zarządzanie działem sprzedaży firmy Media Vision. W latach 2007 – 2017 współtwórca i Wiceprezes Zarządu spółki Active Pharma, którą zarządzał przez ponad 10 lat realizując projekty dla największych koncernów farmaceutycznych z zakresu multi channel marketingu, badań klinicznych, systemów i aplikacji medycznych, oraz strategii marketingowych. Autor publikacji i artykułów na temat transformacji cyfrowej za pomocą platform grywalizacyjnych w organizacjach. Poza współpracą w obszarze farmaceutycznym i technologicznym zdobył doświadczenie w zakresie wspierania organizacji non-profit wdrażając strategię budowania ich wizerunku, zarządzania oraz realizacji kampanii społecznych. Obecnie Partner Zarządzający w grupie kapitałowej one2tribe oraz CEO w OnePharma. Jego pasją są nowe media i technologie oraz projekty wymagające wyzwań, co niejednokrotnie upubliczniał podczas konferencji jako prelegent, w publikacjach czy w mediach społecznościowych.
* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.

Jacek Czykiel – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*)  jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (filia w Białymstoku), Wydział Ekonomiczny, kierunek Ekonomia Społeczna, specjalność Ekonomika Pracy i Polityka Społeczna, który ukończył w 1996 r. W 1997 r. ukończył Podyplomowe Studium Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw przy Uniwersytecie Warszawskim. W 1998 r. uzyskał Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.

Artur Konefał – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*), strateg i pasjonat kampanii marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem, nowoczesnych narzędzi  digitalowych z wykorzystaniem elementów gamifikacji Z wykształcenia naukowiec – absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ze specjalizacją biotechnologia farmaceutyczna. Swoje doświadczenia zawodowe rozwija w branży farmaceutycznej przez cały okres swoich wyzwań biznesowych. Początkowo związany z międzynarodową firmą farmaceutyczną, a następnie swój rozwój kontynuował w agencjach marketingowych/software House dedykowanych obsłudze branży Pharma. Obecnie Founder/CEO agencji Neo-Vinci realizującej się w kompleksowej obsłudze sektora medycznego oraz branży Pharma w zakresie dostarczania skutecznych narzędzi Pharma marketingowych oraz technologii badawczych. Równolegle założyciel oraz Prezes Zarządu Instytutu Doskonalenia Klinicznego (Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Edukacji Medycznej), skupiającego się na efektywnym edukowaniu zawodów medycznych poprzez interdyscyplinarną platformę wymiany wiedzy.* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.

Marcin Kuciapski – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*). Absolwent Akademii Morskiej w Gdynii (mgr. inż. Towaroznawstwa). Ukończył też, w ramach Programu Erasmus, Hochschule Bremenhaven (kierunek Biznes i Ekonomia). Posiada, od 2008 roku, licencję maklera papierów wartościowych. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień. Wygrał m.in. ranking Maklerów Instytucjonalnych (Forbes, 2013). W latach 2008-2010 pracował w DM PKO BP, początkowo w Zespole Analiz Giełdowych a następnie w Zespole Sprzedaży Instytucjonalnej jako Makler Instytucjonalny. W 2010 roku przeszedł na takie samo stanowisko do Biura Maklerskiego BZ WBK a w 2012 roku awansował na Dyrektora Wykonawczego. Od 2017 roku w Banku Zachodnim WBK (od lipca 2018 roku Santander Bank Polska) jako menedżer Zespołu Maklerów Instytucjonalnych w Departamencie Sprzedaży Instytucjonalnej.* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.

Piotr Wierzbicki – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończył też szereg szkoleń z zakresu finansów, zarządzania, sprawozdawczości finansowej (IAS, US GAAP) i zarządzania projektami, w tym Business Program for Top Executives w IMD Business School i ACCA Training. W latach 1993-1996 pracował w PWC jako Senior – Audit&Business Advisory Services. Następnie, pomiędzy 1996-2008 rokiem związany z Sun Microsystems, początkowo jako CFO a od 2002 roku jako CEO. W latach 2009-2010 zatrudniony w Sygnity na stanowisko Executive VP, CFO. W kolejnych latach pracował m.in. w EMC, YieldPlanet (obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej tej spółki) i ponownie w Sygnity. Od maja 2018 roku kieruje, jako Dyrektor Zarządzający, Country Manager, firmą Atos Polska.* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.