Władze Spółki Zarząd

 

Przemysław Marszał – prezes zarządu 11 bit studios S.A. Absolwent Uniwersytetu Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał jako grafik, a dzięki rozlicznym sukcesom na tym polu po niedługim czasie został szefem zespołu. Jako szef artystów odpowiada za finalny wygląd wszystkich gier 11 bit studios S.A., od etapu pierwszego szkicu, aż do dnia premiery. Jego hobby to zbieranie konsol growych, ze szczególnym uwzględnieniem platform sprzed lat. Uważa, iż jest uzależniony od gier.

   

 

 

Grzegorz Miechowski – członek zarządu 11 bit studios S.A., absolwent Politechniki Wrocławskiej. Związany z tworzeniem gier od początków lat 90tych, gdy założył jedno z pierwszych studiów developerskich w Polsce. W kolejnych latach pełniący z sukcesami stanowisko szefa studia produkującego gry. Jeden z założycieli 11 bit studios S.A. oraz autor oryginalnej koncepcji „This War of Mine”. Oprócz grania, jego hobby jest gra na gitarze elektrycznej.

 

Michał Drozdowski – członek zarządu 11 bit studios S.A., dyrektor kreatywny. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie pracujący w branży od blisko 20 lat. Michał był odpowiedzialny za stworzenie designu wszystkich gier zespołu 11 bit studios, w tym serię Anomaly, „Funky Smugglers” oraz „This War of Mine”.  Wybrany na jednego z 50 najbardziej podziwianych ludzi z branży gier w roku 2014 wg. serwisu Polygon.

 Władze Spółki Rada nadzorcza

Wojciech Ozimek – Przewodniczący Rady Nadzorczej, od 13 lat Prezes Zarządu one2tribe Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat). Współtwórca ponad kilkunastu usług mobilnych i internetowych oraz kilku gier online działających w Polsce i na świecie, projektant gier dla biznesu, rozwiązań gamifikacyjnych i gier w edukacji. Opracowywał między innymi model biznesowy dla telewizji interaktywnej iTVP oraz doradzał w zakresie budowy społeczności i dystrybucji kontentu mobilnego (P4/Play, Heyah/PTC Era, Polkomtel S.A.). W latach 1998-2006 kierownik Grupy Kompetencyjnej e-business, a następnie Dyrektor Rozwoju Infovide (obecnie Infovide-Matrix). Brał udział w projektach dla największych klientów Spółki (Nordea Bank Polska, Telekomunikacja Polska S.A., PTC Era, Onet.pl, PTK Centertel, Kredyt Bank S.A.), opracowując koncepcje architektury projektów (m.in. Nordea Solo, który otrzymał nagrodę System Informatyczny Roku 2001) oraz strategie na styku biznesu i IT.

Jacek Czykiel – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*)  jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (filia w Białymstoku), Wydział Ekonomiczny, kierunek Ekonomia Społeczna, specjalność Ekonomika Pracy i Polityka Społeczna, który ukończył w 1996 r. W 1997 r. ukończył Podyplomowe Studium Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw przy Uniwersytecie Warszawskim. W 1998 r. uzyskał Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.

Radosław Marter – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*), od 19 lat związany z branżą farmaceutyczno-medyczną. Od 2000 do 2007 roku zaangażowany w zarządzanie Działem Sprzedaży firmy Media Vision. W latach 2007 – 2017 współtwórca i Wiceprezes Zarządu spółki Active Pharma, którą zarządzał przez ponad 10 lat realizując projekty z zakresu multi channel marketingu, badań klinicznych, systemów klasy CRM i CLM, oraz strategii marketingowych. Prelegent konferencji dla firm farmaceutycznych. Oprócz współpracy w obszarze farmaceutycznym zdobył doświadczenie w zakresie wspierania organizacji non-profit wdrażając strategię budowania ich wizerunku, zarządzania i realizacji kampanii społecznych i wizerunkowych. Obecnie Partner Zarządzający w grupie kapitałowej one2tribe oraz Fundator organizacji Non-profit Fundacji Neuron+. Jego pasją są nowe media i technologie oraz projekty wymagające wyzwań, co niejednokrotnie upubliczniał podczas konferencji jako prelegent, czy w mediach społecznościowych.
* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.

Marcin Kuciapski – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*). Absolwent Akademii Morskiej w Gdynii (mgr. inż. Towaroznawstwa). Ukończył też, w ramach Programu Erasmus, Hochschule Bremenhaven (kierunek Biznes i Ekonomia). Posiada, od 2008 roku, licencję maklera papierów wartościowych. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień. Wygrał m.in. ranking Maklerów Instytucjonalnych (Forbes, 2013). W latach 2008-2010 pracował w DM PKO BP, początkowo w Zespole Analiz Giełdowych a następnie w Zespole Sprzedaży Instytucjonalnej jako Makler Instytucjonalny. W 2010 roku przeszedł na takie samo stanowisko do Biura Maklerskiego BZ WBK a w 2012 roku awansował na Dyrektora Wykonawczego. Od 2017 roku w Banku Zachodnim WBK (od lipca 2018 roku Santander Bank Polska) jako menedżer Zespołu Maklerów Instytucjonalnych w Departamencie Sprzedaży Instytucjonalnej.* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.

Piotr Wierzbicki – Członek Rady Nadzorczej (niezależny Członek Rady Nadzorczej*). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończył też szereg szkoleń z zakresu finansów, zarządzania, sprawozdawczości finansowej (IAS, US GAAP) i zarządzania projektami, w tym Business Program for Top Executives w IMD Business School i ACCA Training. W latach 1993-1996 pracował w PWC jako Senior – Audit&Business Advisory Services. Następnie, pomiędzy 1996-2008 rokiem związany z Sun Microsystems, początkowo jako CFO a od 2002 roku jako CEO. W latach 2009-2010 zatrudniony w Sygnity na stanowisko Executive VP, CFO. W kolejnych latach pracował m.in. w EMC, YieldPlanet (obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej tej spółki) i ponownie w Sygnity. Od maja 2018 roku kieruje, jako Dyrektor Zarządzający, Country Manager, firmą Atos Polska.* – Kryteria niezależności członków rad nadzorczych określone są w Zasadzie szczegółowej II.Z.4 Dobrych Praktyk Spółek notowanych na GPW 2016.