11 bit studios S.A. pracuje zdalnie i bez zakłóceń

Szanowni Inwestorzy i Akcjonariusze

Chcielibyśmy przedstawić Wam informację na temat funkcjonowania naszej Spółki w związku z epidemią koronawirusa COVID-19.

11 bit studios S.A. już w zeszłym tygodniu podjęło niezbędne kroki związane z przejściem całej załogi na model pracy zdalnej, żeby uniknąć ryzyka pojawienia się infekcji w Spółce. Od poniedziałku 16 marca 2020 roku wszyscy pracownicy i współpracownicy 11 bit studios S.A., po dokonaniu niezbędnych zmian w infrastrukturze sieciowej i oprogramowaniu, mogą pracować ze swoich domów. Stosownie do tego wprowadzone też zostały zmiany w zarządzaniu Spółką, w tym przede wszystkim w obszarze nadzoru i kontroli oraz egzekwowania wykonywania obowiązków zawodowych przez załogę.

Pierwsze dni pracy w nowym modelu pokazują, że funkcjonowanie 11 bit studios S.A. we wszystkich kluczowych obszarach, w tym produkcji gier, odbywa się bez żadnych zakłóceń. Podobnie, epidemia koronawirusa COVID-19, nie ma żadnego negatywnego przełożenia na realizowane przez Spółkę przychody ze sprzedaży gier, zarówno własnych jak i tworzonych przez zewnętrzne studia deweloperskie, dla których to tytułów Spółka świadczy usługi wydawnicze.

 

Z poważaniem

Zarząd 11 bit studios S.A.